Spelenderwijs leren bridgen

Onder leiding van regionaal meester Wim Luykx leert u op een eenvoudige wijze “BRIDGEN”.

Elke woensdagmiddag, 20 weken lang, krijgt u voor een uiterst bescheiden inschrijfbedrag, les aan de hand van een door Wim zelf geschreven cursusboek. Dit boek is gebaseerd op het ACOL biedsysteem. De nieuwe cursus start eind september. U kunt zich vanaf heden inschrijven. Er is maar zeer beperkt plaats voor nieuwe cursisten.

 bridge leren1                      

Aan de gevorderde bridger is door Wim ook gedacht. Ook hiervoor heeft hij zelf een cursusboek ontworpen. Elke vrijdagmiddag, 20 weken lang, wordt uw bridgekennis onder de bezielende leiding van Wim op een hoger peil gebracht.

                                          

Voor meer info en inschrijven:

Wim Luykx

06-44686840

Email: lkx@casema.nl

bridge leren2 bridge leren3

© 2018 Buurt- en Wijkvereniging Jasmijn