Zelf uw kleding maken

kledingmaken

Elke donderdagmiddag, met uitzondering van de laatste donderdag van de maand in verband met de middagbingo, is er van 13.30 uur tot 16.00 uur gelegenheid om zelf kleding te maken of te vermaken. Onder leiding van een echte coupeuse worden de mooiste creaties gemaakt. Het is een gezellig clubje waar u onder het genot van een kopje koffie/thee ook van elkaar veel kunt opsteken. Uw naaimachine en patroonpapier hoeft u niet zelf mee te nemen, want daar hebben wij al voor gezorgd. Zelfs de Burda/knip is aanwezig, zodat u aan de laatste nieuwe mode mee kunt doen. Voor de prijs hoeft u het niet te laten, die bedraagt nl. slechts € 1.50 per keer. Er wordt per maand afgerekend. Kom gerust eens een kijkje nemen of deze club ook iets voor u is.

De koffie/thee staat klaar en natuurlijk kost het u de 1e keer niets.

Voor informatie kunt u terecht bij mevrouw Nel Vogels 070-3653453

Ons gebouw beschikt over een moderne lift en is ook voor minder validen uitstekend bereikbaar. Er is een ruime (tot 18.00 uur gratis) parkeergelegenheid.

2 Comments

Add a Comment
  1. goedenavond,

    Is de naaiclub alleen om zelf kleding te (leren) maken, of ook bijvoorbeeld voor patchwork en het maken van quilts?

    1. De mensen van de naaiclub maken wat zij willen. Niets moet, heel veel mag.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© 2022 Buurt- en Wijkvereniging Jasmijn